Kontakt z nami

Jak możemy pomóc?

Wsparcie

Przejdź do centrum pomocy, aby zobaczyć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Odnajdź w prosty sposób artykuły do Twojego pytania.

Centrum pomocy

Społeczność

Na dedykowanym forum pomagamy razem ze społecznością WymieńGry.pl. Możesz założyć własny temat i uzyskać odpowiedzi od wszystkich.

Forum

Social media

Dołącz do grona znajomych obserwujących nas w mediach społecznościowych. Nie pozwól, aby omineły Cię aktualności z serwisu.

Sprawy ogólne

Serwis WymieńGry.pl stworzyliśmy z pasji do gier, którą dzielimy się z Tobą. Jeśli chcesz się z nami skontaktować napisz na adres:
kontakt@wymiengry.pl

Pomoc

Jeśli potrzebujesz pomocy związaniej z serwisem napisz na adres:
pomoc@wymiengry.pl

Zgłoszenia

Problemy z transakcjami, oznaki łamania regulaminu czy podejrzenie oszustwa prosimy zgłaszać na adres:
zgloszenia@wymiengry.pl

Reklamacje

Ewentualne reklamacje usług serwisu prosimy wysyłać na adres:
reklamacje@wymiengry.pl

Dla mediów

Zapraszamy do dedykowanej zakładki dla mediów. Skontaktuj się z naszym Zespołem i porozmawiajmy jak możemy szerzyć ideę wymiany gier.
Dla mediów

Dla sklepów

Serwis WymieńGry.pl obecnie jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla graczy - osób prywatnych. Rejestracja kont dla sklepów jest niedostępna. Jeśli prowadzisz sklep i chciałbyś podjąć współpracę to napisz do nas.

Właściciel WymieńGry.pl

EmemStudio sp. z o.o.
ul. Smolki 8/2, Kraków 30-513
Nip 6793115220, Regon 362313655

Powyższy adres służy do korespondencji i składania reklamacji usług serwisu. Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy KRS pod numerem 0000572589.

Eat. Play. WymieńGry. Sleep.

Do góry