3 urodziny WymieńGry! - Aktualności

3 urodziny WymieńGry!

3 urodziny WymieńGry! - Aktualności

Witajcie Gracze!

Dziś, 10 marca 2022 roku obchodzimy 3 urodziny serwisu WymieńGry.pl. Tak, to już dokładnie 3 lata, jak wymieniamy się wspólnie grami na konsole :)

ℹ️ W tym poście przeczytasz m.in. o podsumowaniu minionego roku, organizowanych konkursach, sukcesach i refleksjach oraz możliwości pomocy.

Pomimo ciężkich czasów, w których przyszło nam świętować 3-lecie serwisu, chcemy podzielić się z Wami krótkim podsumowaniem, jak również zapowiedzieć potrójny konkurs! 🎮

Ubiegły rok był dla nas trudnym okresem i stawiał więcej pytań, niż dawał odpowiedzi. Pomimo ograniczeń czasowych i finansowych, staraliśmy się zapewnić stabilność serwisu oraz w miarę możliwości wprowadzać drobne usprawnienia. Za główny cel postawiliśmy sobie jednak realizację wspólnego pomysłu stworzenia aplikacji mobilnej 📱.

WymieńGry - 3 urodziny

I tak z największych sukcesów, które osiągnęliśmy własnymi siłami, należy wymienić uruchomienie apki WymieńGry na system Android, która w znaczący sposób ułatwia komunikację z innymi użytkownikami oraz wymianę gier na konsole. Dzieje się to głównie za sprawą wbudowanego komunikatora oraz nowej funkcji Game Changer, która automatycznie dopasowuje wymiany gier na podstawie dodanych ogłoszeń i gier, które użytkownicy oznaczyli jako poszukiwane.

📱 Zachęcamy Was do sprawdzenia i pobrania aplikacji na swój telefon - szczegóły tutaj

Mając na uwadzę konieczność zawężenia działań marketingowych do podstawowej komunikacji z graczami, kondycja serwisu wypadła całkiem nieźle!

Liczby, liczby
Przedstawiamy (tradycyjne już - sprawdź: 1 urodziny WG i 2 urodziny WG :)) liczbowe podsumowanie wspólnie wypracowanych statystyk od początku istnienia serwisu, tj. przez 3 lata.

W nawiasach przedstawiono przyrost w stosunku do ubiegłego rocznych statystyk:

  • 21067 (+ 3236) - osób zarejestrowało się na WymieńGry.pl
  • 78372 (+ 22552) - dodanych ogłoszeń z grami na wymianę lub sprzedaż
  • 30668 (+ 4040) - tytułów trafiło na listach poszukiwanych gier
  • 22078 (+ 2405) - tytułów znalazło się na listach gier niechcianych
  • 218982 (+ 50355) - złożonych ofert wymiany lub kupna!
  • 8923 (+ 2256) - zakończonych z sukcesem transakcji wymiany gier
  • 10832 (+ 2092) - napisanych łącznie postów i wątków na forum
  • 7147 (+ 261) - osób śledzi naszą aktywność na Facebooku i Instagramie

Kolejny rok setki gier na konsole zmieniły właścicieli, którzy cieszą się z nowych gier zdobytych za jedynie cenę przesyłki. Społeczność WG ma się dobrze i tak trzymajmy! 💪

✅ Z okazji 3-lecia WymieńGry przygotowaliśmy dla Was 3 konkursy, które będą odbywać się na naszych profilach w social mediach. Do wygrania będą m.in. gry na konsole więc śledźcie nas uważnie :) Więcej informacji już wkrótce, stay tuned!

✅ Organizujemy również dodatkowy konkurs tylko na forum WymieńGry, w którym wygrywa każdy, kto weźmie udział! Zasady są proste, jak strącenie ruskiego drona słoikiem pomidorów więc zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w zabawie.
-> KLIK! <-

Nawiązując do obecnej sytuacji na Ukrainie 🇺🇦
Zdajemy sobie wszyscy sprawę z tego co dzieje się zza naszą wschodnią granicą. Jako społeczność graczy możemy również pomóc i pokazać naszą siłę. Nie raz daliśmy radę, damy radę i tym razem! Zachęcamy do wsparcia oficjalnej zbiórki polskich graczy dla Ukrainy: https://www.siepomaga.pl/graczeukrainie

WymieńGry - Zbiórka graczy dla Ukrainy
Dziękujemy Wam za kolejny rok z WG!

Twórzmy wciąż silną społeczność graczy, w której możemy wygodnie i bezpiecznie kupować, sprzedać lub wymieniać się grami z innymi Graczami. Trzymajmy głowy wysoko, róbmy swoje i wspierajmy się wzajemnie!

I pamiętajcie.. w wojnę “bawimy” się tylko na konsoli lub przy grze w karty..
Nigdy więcej realnej wojny! #StopWar #F**kPutin

Piona, zdrówko!
Eat. Play. WymieńGry. Sleep!
Pozdrawiamy!
Ekipa WGWymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Sony przygotowało spore zmiany w PlayStation+

1 lipca 2022 Aktualności

PlayStation Plus w nowych wariantach abonamentu to długo wyczekiwana usługa. Gracze czekali na nią ze względu na rozbudowaną listę gier do wyboru. Jest to jedynie jedna ze zmian wprowadzonych przez Sony..

WymieńGry na Uek Gaming Stage 2022 już 9 maja

6 maja 2022 Aktualności

Po raz kolejny będziemy obecni na studenckim święcie gier Uek Gaming Stage 2022 w Krakowie! Już 9 maja zapraszamy wszystkich do pojawienia się na naszym stoisku, zagrania na konsolach i zdobycia unikalnej odznaki!

3 urodziny WymieńGry!

9 marca 2022 Aktualności

Dziś, 10 marca 2022 roku obchodzimy 3 urodziny serwisu WymieńGry.pl! Tak, to już dokładnie 3 lata, jak wymieniamy się wspólnie grami na konsole :)

Ekipa Rainbow Six ratuje świat przed złem

5 lutego 2022 Recenzje gier

Twoją misją będzie konfrontacja z istotami, które zwą się archaikami. Stały się one jeszcze bardziej niebezpieczne. Przeczytajcie recenzję Rainbow Six Extraction i poznajcie na nowo wyspecjalizowany i doskonale wyposażony zespół operatów REACT.

Do góry