3 miesiące aktywności serwisu - Aktualności

3 miesiące aktywności serwisu

3 miesiące aktywności serwisu - Aktualności

10. marca bieżącego roku wystartował serwis WymieńGry.pl

Od tego momentu nasza społeczność znacznie się powiększyła, a potwierdzają to liczby. W ciągu trzech miesięcy zarejestrowało się niespełna 2300 użytkowników. To świetny wynik, ale celujemy w 5000 na pierwsze półrocze.

Dodaliśmy niecałe 19000 gier do naszej bazy i cały czas ją powiększamy o interesujące Was tytuły. Aktualna liczba gier przez Was szukanych wynosi 5600, a gier, których nie chcecie 6000.

Ciekawie wyglądają statystyki transakcji. W poprzednim podsumowaniu z okazji 7 tygodni życia portalu informowaliśmy Was, że zostało wysłanych 5787 ofert wymiany i odbyło się 305 kompletnych transakcji. Obecnie ofert jest nieco ponad 9200, a transakcji zakończonych opinią 524.

Na ten moment w toku jest jeszcze 67 transakcji, które z pewnością zakończą się sukcesem i obie strony zdobędą upragnioną grę.

Forum działa równie prężnie jak cały serwis, bowiem napisaliście 2282 posty, z czego prawie 1/3 to posty z działów centrum pomocy oraz sugestii i uwag. To dowodzi temu, że wszystkim zależy na prawidłowym funkcjonowaniu portalu. Pamiętajcie, że robimy co możemy i naprawdę nam zależy, by zrealizować wszystkie wymienione przez Was pomysły.

Warto również wspomnieć o naszym fanpage'u na Facebooku, którego polubiły już 1377 osoby oraz Instragramie, na którym mamy 1329 obserwujących.

Zagramy w grę? - Wargames: Defcon 1

Dziękujemy, że jesteście z nami. Powiadomcie znajomych o istnieniu WymieńGry.pl, a będzie jeszcze więcej fajnych gier na wymianę :)

Pozdrawiamy!
Ekipa WymieńGry.pl

Zapraszamy na Facebooka oraz Instagram.WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Jedna z najbardziej przerażających gier - Outlast 2

4 sierpnia 2022 Recenzje gier

„A gdy dopełnią swojego świadectwa, Bestia, która wychodzi z Czeluści, wyda im wojnę, zwycięży ich i zabije.” – Apokalipsa Św. Jana 11, 7

Gry dla seniorów - kilka ciekawych propozycji

1 sierpnia 2022 Ciekawostki

Nigdy nie zastanawiałeś się, co warto kupić seniorowi, by prezent znalazł zastosowanie na długie lata? Jest kilka propozycji.

Castlevania: Lords of Shadow 2 - ostatnia gra AAA serii

27 lipca 2022 Recenzje gier

Księciu Ciemności! Świat Cię potrzebuje! Powstań i walcz z pomiotami szatana. Bowiem tyś jeden posiadasz moc zdolną powstrzymać Lucyfera przed zagładą Ziemi. Ruszaj, nie ma czasu do stracenia!

Test

27 lipca 2022 Recenzje gier

aaa

Do góry